çiftçipark çiftçipark pazar
Çiftçipark Nedir?

Türkiye’deki tüm çiftçileri içinde barındırabilen, sisteme dahil olan çiftçilerin Türkiye hatta Dünyanın herhangi bir yerindeki alıcıya münferiden ya da birlikte direkt ulaşabileceği online satış ve pazarlama ağlarını oluşturan ve bu sistem üzerinden çiftçilerin ilan ve reklam gibi pazarlama, satış, satın alma, tedarik, işletme, finansal danışmanlık ve eğitim gibi her türlü ihtiyaçlarını karşılayan yerli girişimdir.

Neden Çiftçipark?

Dünyada ve Ülkemizde gelişen teknolojilerin, yenilikçi pazarlama stratejilerinin ve iklim değişikliklerinin ticari faaliyetleri hızlıca etkileyebildiği düşünülürse; küreselleşen ve tekelleşen dünyada ticari faaliyetlerini sürdürmeye çalışan küçük, orta ve bireysel işletmeler için yenilikçi ve karşılıklı fayda sağlayabilecek girişimler ile iş birliği yapması artık zaruriyet arz etmektedir.

İşte! Çiftçipark sosyolojik ve iktisadi ihtiyaçları inceleyerek çiftçilerimizi ve uzun vade de tarımsal faaliyetler ile alakalı iş kollarını da içinde barındırabilecek bir ilan, reklam ve pazaryeri platformu olarak doğmuştur.

Temel Amacımız Nedir?

‘Türkiye’nin Online Tarım Pazarı’ görüntüsünün yanı sıra çiftçilerimizle birlikte kontrollü ve verimli büyümek temel amacımız olacaktır. Ayrıca Türkiye’de tarım sektörünü dünya çapında saygınlığa ve üne kavuşturarak, arzulanan bir sektör haline getirmeyi amaçlıyoruz. Tarım ürünlerinin üreticiden tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçte aracı sayısını minimuma indirmek, üreticinin hak ettiği kar miktarına ulaşmasını ve kolay pazarlama alanları elde etmesini sağlamak ayrıca Tüketicinin özellikle gıda ürünlerinde yaşadığı ve yaşayacağı enflasyonun önüne geçmek ve daha güvenli - kaliteli gıdaya ulaşmasını sağlamak temel amacımızdır.

Giriş Yap

Üye değil misin? Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üye olmakla, Üyelik Sözleşmesi, Gizlilik Politikası, KVKK Aydınlatma Metni ve Ticari İzin hükümlerini kabul etmektesiniz.
Üye misin? Giriş Yap