çiftçipark çiftçipark pazar

Umut Çiftliği

Umut Çiftliği: Doğadan Sofranıza Saf Lezzetler Doğanın kucağında yetişen sağlıklı ve taze ürünlerle sofralarınızı donatmaya hazır mısınız? Umut Çiftliği, doğallığı ve lezzeti bir araya getirerek sizlere en kaliteli ürünleri sunuyor. Umut Çiftliği, 20 yılı aşkın süredir tarımın kalbinde, doğanın kalbinde, her bir ürünün özenle yetiştirildiği bir çiftliktir. Bizler, toprağa, suya ve havaya olan saygımızı, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizde gösteriyoruz. Sürdürülebilir tarımın önemini kavramış bir ekibiz ve bu doğrultuda doğal döngüyü bozmadan, doğaya saygılı bir şekilde üretim yapıyoruz. Umut Çiftliği olarak misyonumuz, sofralarınızı sağlıkla ve lezzetle buluşturarak sizlere güvenilir gıda sunmaktır. Bunun için her aşamada titizlikle çalışıyor, ürünlerimizin kalitesini her zaman en üst seviyede tutuyoruz. Çiftliğimizde yetiştirdiğimiz ürünlerde kimyasal gübreler ve zararlı ilaçlar kullanmıyoruz. Doğal yöntemlerle yetiştirilen sebzelerimiz, meyvelerimiz ve diğer ürünlerimiz, sağlığınızı ve damak zevkinizi düşünerek özenle seçilir. Umut Çiftliği'nin geniş ürün yelpazesiyle tanışın: taze sebzeler, meyveler, organik yumurta, taze süt ve süt ürünleri, ev yapımı reçeller ve daha fazlası. Her bir ürünümüz, kalite standartlarımızı karşılamak için özenle seçilir ve paketlenir. Siz de Umut Çiftliği'nin doğal ve lezzetli ürünlerini keşfedin, sağlıklı yaşamınıza bir adım daha yaklaşın. Doğadan sofranıza ulaşan bu lezzetlerle, hayatınıza bir tutam umut katın! Umut Çiftliği – Doğadan Sofranıza Saf Lezzetler!
Yükleniyor..
Derece
Büşra Umut Üretici
Umut Çiftliği Çiftçipark Pazar Üyesi Değil Umut Çiftliği: Doğadan Sofranıza Saf Lezzetler Doğanın kucağında yetişen sağlıklı ve taze ürünlerle sofralarınızı donatmaya hazır mısınız? Umut Çiftliği, doğallığı ve lezzeti bir araya getirerek sizlere en kaliteli ürünleri sunuyor. Umut Çiftliği, 20 yılı aşkın süredir tarımın kalbinde, doğanı...
Üretici Adı Büşra Umut
Firma Adı Umut Çiftliği
Üretici Adresi Soğuksu / Trabzon
No Tesis Adı Mahalle İlçe İl Alan
Çiftçinin Ürünleri Detaylı Filtreleme
TRABZON
500 / kg min 10 kg
Ürünü İncele

Umut Çiftliği

Büşra Umut Üretici
Cep 0 (530) 415 9619

Giriş Yap

Üye değil misin? Kayıt Ol

Kayıt Ol

Üye olmakla, Üyelik Sözleşmesi, Gizlilik Politikası, KVKK Aydınlatma Metni ve Ticari İzin hükümlerini kabul etmektesiniz.
Üye misin? Giriş Yap